Poliüretan Duvar Çıtası, Duvar Profili ve Söve

poliüretan çıta söve

Evlerinizi, İşyerlerinizi adım adım dekore ediyor, estetik hale getiriyoruz; Şimdi sıra da ham maddesi poliüretan olan Desenli Duvar Çıtası’nda. Öncellikle poliüretan profiller yüksek yoğunluğa (200-400 dansite) sahip hafif bir malzemedir.

Desenli Duvar Çıtası: Ham maddesi poliüretan olan çıtaların daha estetik görünmesi için çıtalara desen eklenerek üretilir. Desenli çıtalar, Geç dönem ya da Barok dönemi Osmanlı motiflerini anımsatır ve evlerinize tarihi bir hava katar, Deco Ala aracılığıyla evlerinize tarihi bir dokunuş yaparak heybetli bir hava katabilirsiniz.

Montaj Sayfamın için Tıklayınız

Deco Ala tarafından üretilen çıtaların boyanma özelliği mevcuttur. Deco Ala tarafından duvara monte edilen çıtaları istediğiniz renge boyatabilirsiniz. Desenli Çıtaların bulunduğu duvarları: tablolar, tuvaller, fotoğraflalar ile kişiselleştirebilirsiniz. Böylece duvarlarınıza ahenk ve ruh katabilirsiniz.

Dekoratif çıta köşe modellerinin de üretimini yapmaktayız. Çıta köşeleri; hem dış cephe süslemelerinde hem de tavan süslemelerinde kullanılır, Dekoratif çıta modellerimiz mobilya süslemelerinde, kapı, ayna süslemelerinde kullanılır. Aynı zamanda duvar, çerçeve pano süslemelerinde de kullanarak sade alanlara farklı bir ahenk katabilirsiniz.

Evleriniz iş yerlerinizi daha dekoratif hale getirmek için söve de kullanabilirsiniz. Poliüretan söve iş yerlerinizin evlerinizin estetik görünümünü artırır ve retro tarzda bir görünüm katar. poliüretan tarafından üretilen söve  uzun kullanım ömrüne sahiptir, sert ve dayanıklı olan söve hafif olduğu için binalara ağırlık yapmaz. Söve ile ev ve iş yerlerinin dış cephesine kaplama yapılır bu sayede yapıların ısınma süresi kısalırken aynı zamanda mevcut olan ısı da korunur. Mevsim değişikliği ile binaların dış cephelerinde yıpranmalar meydana gelebilir. Bu durumun yaşanmaması için dış cepheyi söve ile kaplayabilirsiniz. Söve dört mevsim boyunca kullanılabilir, nem ve rutubetten etkilenmez ve çevre dostudur. Poliüretan söve: dış cephe kaplama, kat silmesi, saçak silmesi, parapet silmesi pencere etraflarında denizlik ve pencere profillerinin üst kısmında kullanılabilir.

Deco Ala poliüretan dekorasyon duvar çıtası üretim alanında büyük kurumsal firmalardan biridir. Sizde evinize ahenk, renk katmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz, ürünlerin uygulanmış halini görmek için sosyal medya hesaplarımızı ve web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sipariş için 7/24 arayabilirsiniz.

Aladecor

all author posts
Yardım mı? İletişime Geç