Poliüretan Dekorasyon Ürünleri

Poliüretan ürünlerin iç ve dış dekorasyonda farklı kullanım alanları olabiliyor. Özellikle sağlam yapısı ısıya ve suya karşı dayanıklı oluşu poliüretan dekorasyon ürünlerine olan yönelimi arttırmaktadır.

İç ve dış dekorasyonda her geçen gün artan kullanım oranları poliüretan ürünlere olan talebi artırırken bu ürünlerin farklı kullanım alanları da artış göstermeye başlıyor.

İç Tasarımda Farklılıklar

Poliüretan ürünlerin kullanımda artış yaşanmakla beraber iç tasarımda söve veya profil benzeri poliüretan duvar çıtaları ve duvar dekorasyon ürünlerinin kullanımları da artış göstermeye başlıyor.

Poliüretan Profiller Duvar Çıtası

Son dönemlerde yoğunlukla tercih edilen poliüretan profiller, duvar çıtaları farklı kullanım alanları olsa da oluşturulan kare veya dikdörtgen şekilleriyle yoğun ilgi çekmektedir. Poliüretan duvar çıtaları sade yapıları ile ev ve iş yerinde şık ve sade bir görünüm sunmaktadır.

2.5 cm Poliüretan Bordür
Poliüretan Dekorasyon Ürünleri

Poliüretan Duvar Çıtası Üretim ve İmalat

Uzun yıllar yurt dışından getirilen poliüretan duvar çıtaları ülkemizde sınırlı sayıda üretici firma tarafından halka sunulmaktadır. Deco Ala Poliüretan Üretim ve Dekorasyon Sistemleri bu üretim ve imalatı sağlayan sınırlı üretici kuruluşlardan biri olarak öne çıkmaktadır.

Aladecor

all author posts
Yardım mı? İletişime Geç