Deco Ala

Uzun yıllar dekorasyon çalışmalarını ufak çaplı hizmetleri ile yürüten Erhan ve Erkan Usta´nın mini kurumsal girişimlerinin, bugün dekorasyona yöne veren kurumsal yapısı…

Deco Ala İstanbul´da dekorasyon alanında çalışma yürüterek başladığı serüveni ilerleyen yıllarda kurumsal bir yapıya bürünmeye başardı. 2012 yılında iç mimari ve dekorasyon çalışmalarını ekipler halinde İstanbul´un her alanında hizmet sunarak daha da büyüttü. İlerleyen süreçte farklı modern çalışmaları ile dekorasyona yöne veren bir kurum olmayı başardı.

Sürekli değişime kapı aralayan Deco Ala 2019´da dekorasyon ürünlerinin üretimi alanında girişimlerine başlattı. Bugün dekorasyon alanında hem hizmet hem ürün sunan sayılı markalar arasında olan Deco Ala yerli üretimde önemli bir kuruluş olmayı başarıp poliüretan dekoratif ürünlerin dışa bağımlı yapısını kırmayı hedefliyor. Deco Ala Poliüretan Üretim & Dekorasyon Sistemleri ürün ve hizmet sunmaya devam ediyor.

Misyonumuz

Dekorasyon sektöründe gerek hizmet gerekse üretim odaklı çalışmalar yürütüp, kaliteli ve zengin ürünlerin yerli üretimini sağlamak.

Vizyonumuz

Dışa bağımlı kalıpları yıkıp gerek yerel gerekse modern dekoratif ürünlerle sadece yerel değil, küresel bir değer olmak. 

Yardım mı? İletişime Geç